مذهب همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان

مذهب: همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

انیمیشن «گرگم و گله می برم» ساخته می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، پویانمایی «گرگم و گله می برم» در امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید شده است ه..

ادامه مطلب

مخاطبان سالن نمایش کدام فیلم را ترک کردند؟

رونمایی از فیلم تازه «لارس فن تریه» در جشنواره فیلم کن با واکنش‌های ضد و نقیضی همراه شد. مخاطبان سالن نمایش کدام فیلم را ترک کردند؟ عبارا..

ادامه مطلب

مرده ای که نمرده است! ، «بیتل جویس» تیم برتون به صحنه می رود

تئاتر موزیکال «بیتل جویس» که اقتباسی نمایشی از فیلمی با همین نام به کارگردانی تیم برتون هست، اکتبر سال ۲۰۱۸ در تئاتر ملی واشنگتن دی سی به صحنه خواهد..

ادامه مطلب

تصاویر ، از سحر دولتشاهی تا جیرانی و حاتمی‌کیا در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر

چهارمین روز سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر با نمایش فیلم‌های به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، امیر به کارگردانی نیما اقلیما و خجالت نکش به کارگ..

ادامه مطلب

آنجلینا جولی، قربانی آزار جنسی تهیه کننده هالیوود

واینستین یکی از حامیان مالی کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود. زن کلینتون در تصویر العمل گفت که ..

ادامه مطلب

تصویر یادگاری الناز شاکردوست، امیر جعفری و دیگر بازیگران «سراسر شب» زیر

الناز شاکردوست، امروز، تصویری از خود و بازیگران فیلم «سراسر شب» را به اشتراک گذاشت.  تصویر یادگاری الناز شاکردوست، امیر جعفری و دیگر بازیگران ..

ادامه مطلب

تصویر ، مسعود ده‌نمکی هم به منتقدان سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی پیوست

مسعود ده‌نمکی، کارگردان سینما با اشتراک گذاشتن تصویری در اینستاگرام، به‌طور تلویحی از سلفی گرفتن نمایندگان با فدریکا موگرینی انتقاد کرد. مسعود ..

ادامه مطلب