مذهب همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان

مذهب: همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ریاستم بر سیا تایید شود بازجویی همراه با شکنجه دیگر تکرار نمی‌شود / هاسپل

جینا هاسپل، کاندیدای ترامپ جهت مدیریت شرکت اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) گفته در صورتی که از سوی سنا جهت این سمت تعیین شود این آژانس برنامه بازداشت و بازج..

ادامه مطلب

نتایج رسمی انتخابات ریاست جمهوری روسیه منتشر شد

کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه امروز (جمعه) نتیجه های انتخابات ریاست جمهوری را که ۱۸ مارس امسال میلادی برگزار شد، رسما اعلام کرد. نتایج رسمی..

ادامه مطلب

زمزمه ریاست جمهوری ابدی از زبان ترامپ

با وجودی که لحن ترامپ غیرجدی بوده ولی تاکنون هیچ رییس جمهوری در آمریکا از ایده ریاست مادام العمر ستایش نکرده هست؛ آن هم با تمجید از سیستم سیاسی چین.&nbs..

ادامه مطلب

به دنبال جنگ سوم با لبنان نیستیم / لیبرمن

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنانی گفت که این رژیم به دنبال جنگ سوم با لبنان نیست. لیبرمن: به دنبال جنگ سوم با لبنان نیستیم عبارات مهم :..

ادامه مطلب

شروع روند شمارش آرا ، همه‌پرسی اقلیم کردستان به آخر رسید

گزارش‌ها حاکی از آن است که همه‌پرسی اقلیم کردستان به آخر رسید و روند شمارش آرا شروع شده است است. همه پرسی اقلیم کردستان به آخر رسید/ شروع رون..

ادامه مطلب

دیدار با نماینده آمریکا لغو شد ، تظاهرات ضد آمریکایی در کراچی

در حالی که پلیس پاکستان از گاز اشک آور و باتوم جهت پراکنده کردن معترضان ضد آمریکایی در شهر بندری “کراچی” در جنوب پاکستان استفاده کرد، وزار..

ادامه مطلب

احترام بگذارید و تصویری منتشر نکنید / درخواست اداره پلیس اسپانیا از مردم این کشور

اداره ملی پلیس اسپانیا در توییتی از مردم خواست راجع به اتفاق دیشب که در بارسلون اتفاق افتاد، در شبکه‌های مجازی تصویری منتشر نکنند. درخواست ادا..

ادامه مطلب

ترامپ، اوباما را مقصر مداخله روسیه در انتخابات آمریکا دانست

رئیس‌جمهور آمریکا با مقصر دانستن رئیس‌جمهور پیشین این کشور در پرونده مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری گفت: اوباما این ترساندن را در سال ۲۰۱۴ می‌دان..

ادامه مطلب