مذهب همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان

مذهب: همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

آب دریای خزر تبخیر شده است است

طبق تحقیقی تازه سطح آب دریای خزر در ۲۰ سال گذشته ۱.۵ متر کم کردن یافته و به عبارت دیگر تبخیر شده است هست. درحال حاضر سطح آب این دریاچه یک متر کمتر از رک..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

دیدار با نماینده آمریکا لغو شد ، تظاهرات ضد آمریکایی در کراچی

در حالی که پلیس پاکستان از گاز اشک آور و باتوم جهت پراکنده کردن معترضان ضد آمریکایی در شهر بندری “کراچی” در جنوب پاکستان استفاده کرد، وزار..

ادامه مطلب

تهديد ٣٠٠ كارگر به فروش كليه

بنري در مسير كارخانه مس چهارگنبد- سيرجان خودنمايي مي‌كند؛ بنر بزرگي كه سردرِ مجتمع مس چهارگنبد راه اندازی شده است و روي آن جمله‌اي حاوي آگهي فروش كليه ..

ادامه مطلب

پایتخت کشور عزیزمان ایران با شهری در تراز نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران فاصله دارد / نجفی

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه جای کار جهت کلانشهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بسیار زیاد است گفت: امروز پایتخت کشور عزیزمان ایران ب..

ادامه مطلب

احترام بگذارید و تصویری منتشر نکنید / درخواست اداره پلیس اسپانیا از مردم این کشور

اداره ملی پلیس اسپانیا در توییتی از مردم خواست راجع به اتفاق دیشب که در بارسلون اتفاق افتاد، در شبکه‌های مجازی تصویری منتشر نکنند. درخواست ادا..

ادامه مطلب

ترامپ، اوباما را مقصر مداخله روسیه در انتخابات آمریکا دانست

رئیس‌جمهور آمریکا با مقصر دانستن رئیس‌جمهور پیشین این کشور در پرونده مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری گفت: اوباما این ترساندن را در سال ۲۰۱۴ می‌دان..

ادامه مطلب

تصویر ، مسعود ده‌نمکی هم به منتقدان سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی پیوست

مسعود ده‌نمکی، کارگردان سینما با اشتراک گذاشتن تصویری در اینستاگرام، به‌طور تلویحی از سلفی گرفتن نمایندگان با فدریکا موگرینی انتقاد کرد. مسعود ..

ادامه مطلب

به روحانی اعتماد کنیم

کسانی که از روحانی انتظار دارند که کابینه را بر اساس سلایق آن‌ها بچیند باید به این توصیه توجه کنند کسی که قرار است با وزرای و اعضای دولت کار کند رییس..

ادامه مطلب