مذهب همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان

مذهب: همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نباید مجیدی را هم مثل منصوریان سوزاند/ الان وقت نقد شفر نیست ، نوری

سخنگوی کمیته فنی کلوب استقلال گفت: منصوریان از سرمایه‌های کلوب بود که متاسفانه در مقطعی که نباید به این تیم آمد و سوخت. 

نباید مجیدی را هم مثل منصوریان سوزاند/ الان وقت نقد شفر نیست ، نوری

نوری:نباید مجیدی را هم مثل منصوریان سوزاند/ الان وقت نقد شفر نیست

عبارات مهم : پیشکسوت

سخنگوی کمیته فنی کلوب استقلال گفت: منصوریان از سرمایه های کلوب بود که متاسفانه در مقطعی که نباید به این تیم آمد و سوخت.

محمد نوری در گفتگو با مهر در خصوص دستیاران ایرانی پیشنهاد شده است به شفر اظهار داشت: با صراحت می گویم کمیته فنی مردها دین محمدی و طاهری را به شفر پیشنهاد داد و هیچ بحث تحمیلی در کار نبود. چون شفر شناختی از مربیان ایرانی نداشت، ما به منظور کمک به ایشان این دو پیشکسوت را به ایشان پیشنهاد دادیم و ایشان هم نظرشان را دادند و اظهار کردند باید در مورد آنها زیاد بررسی شود. بار دیگر تاکید می کنم که کمیته فنی در این خصوص تنها پیشنهاد داد.

نباید مجیدی را هم مثل منصوریان سوزاند/ الان وقت نقد شفر نیست ، نوری

سخنگوی کمیته فنی در مورد بازگشت رحمتی به تمرین تصریح کرد: حرف اول و آخر را در امور فنی خود سرمربی می زند چون ایشان باید پاسخگوی نتیجه های تیمش باشد. در مورد رحمتی و حتی جباری قرار شد تا نظر مستقیم شفر اعمال شود.

وی در خصوص مدیر رسانه ای تیم که از نزدیکان به رحمتی محسوب می شود بیان داشت: این پرسشها در حیطه اختیارات ما نیست و از روابط حاکم بین این دو خبر نداریم. ولی این قول را می دهیم که با درایتی که در تیم به وسیله خود افتخاری اعمال می شود همه ارکان کلوب در خدمت کلوب و در راه پیشبرد اهداف آن قدم بردارند.

سخنگوی کمیته فنی کلوب استقلال گفت: منصوریان از سرمایه‌های کلوب بود که متاسفانه در مقطعی که نباید به این تیم آمد و سوخت. 

پیشکسوت آبی ها در خصوص پیشنهاد به فرهاد مجیدی جهت حضور روی نیمکت این تیم اظهار داشت: شفر در نشست خبری اش در پاسخ به دوستان رسانه ای نام فرهاد مجیدی را بیان کرد و حضور او را در این تیم نه تایید کرد و نه تکذیب. ولی نظر خود من این است که اگر فرهاد هم در این مقطع به استقلال بیاید اشتباه منصوریان در مورد تکرار شده است هست. منصوریان قدری سریع به استقلال آمد و متاسفانه این اتفاقات برایش افتاد. اگر فرهاد هم در این مقطع به این تیم بیاید سرنوشتی چون منصوریان انتظارش را می کشد.

نوری در خاتمه در ادامه خاطرنشان ساخت: متاسفانه بعضی از پیشکسوتان که همه از دوستان ما هستند این روزها فقط شفر را به باد انتقاد گرفته و به نظر می رسد که زیاد قصد تخریب دارند. الان وقت نقد شفر آن هم از نوع تخریبی اش نیست. دوستان ما باید اجازه بدهند شفر کارش را بکند و عرصه را بر او تنگ نکنند. وظیفه پیشکسوت حمایت از تیمش هست. خود ما هم هر وقت که از مجموعه استقلال بیرون بودیم فقط حمایت کردیم و الان هم که در کمیته فنی هستیم باز هم از تیم مان حمایت می کنیم.

وی در خاتمه بیان داشت: به نوبه خودم از افتخاری تقدیر می کنم چون اعتقاد دارم او در این مقطع عالی ترین گزینش را داشت. شفر می تواند استقلال را به روزهای اوج بازگرداند. در این مقطع زمانی که وسط فصل فوتبالی بودیم و عمده مربیان خوب تیم دارند، عالی ترین گزینش را داشت و هواداران هم باید به شفر اعتماد کنند و به او وقت کافی بدهند تا تیم ارزش را به اوج برساند.

نباید مجیدی را هم مثل منصوریان سوزاند/ الان وقت نقد شفر نیست ، نوری

واژه های کلیدی: پیشکسوت | استقلال | منصوریان | فرهاد مجیدی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs