مذهب همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان

مذهب: همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مخاطبان سالن نمایش کدام فیلم را ترک کردند؟

رونمایی از فیلم تازه «لارس فن تریه» در جشنواره فیلم کن با واکنش‌های ضد و نقیضی همراه شد.

مخاطبان سالن نمایش کدام فیلم را ترک کردند؟

مخاطبان سالن نمایش کدام فیلم را ترک کردند؟

عبارات مهم : تصویر

رونمایی از فیلم تازه «لارس فن تریه» در جشنواره فیلم کن با تصویر العمل هایی ضد و نقیضی همراه شد.

به گزارش ایسنا ، «خانه ای که جک ساخت» فیلم تازه «لارس فن تریه» کارگردان جنجال ساز دانمارکی است که امسال به عنوان یکی از فیلم های غیررقابتی در هفتادویکمین جشنواره فیلم کن به روی پرده رفت ولی تعدادی از تماشاگران سالن نمایش این فیلم را به باعث صحنه های بسیار خشن، مشمئزکننده و شکنجه آور ترک کردند تا تجربه بازگشت به کن جهت این کارگردان دانمارکی بعد از هفت سال چندان دلچسب نباشد.

این کارگردان ۶۱ ساله که در سال ۲۰۰۰ با فیلم «رقصنده در تاریکی» برنده نخل طلای کن شده است و در سال ۱۹۹۸ نیز با «شکستن امواج» جایزه بزرگ هیئت داوران را از آن خود کرده هست، در سال ۲۰۱۱ و در جریان نشست خبری فیلم «مالیخولیا» گفت: “من فهمیدم که واقعاً یک نازی هستم. خانواده من آلمانی بودند و این جهت من لذت بخش هست. چه می توانم بگویم؟ من هیتلر را درک می کنم و با او کمی همدردی می کنم”.

اظهارت «فن تریه» با تصویر العمل مدیر وقت جشنواره کن روبه رو شد که با صدور بیانیه ای وی را «عنصر نامطلوب کن» خواند و از جشنواره اخراج کرد.

با این وجود ترک سالن نمایش فیلم «خانه ای که جک ساخت» در کاخ جشنواره کن و غرولندکردن بعضی از تماشاچیان در حین نمایش، این فیلم در انتها با شش دقیقه تشویق ایستاده همراه شد تا ساخته «فن تریه» با تصویر العمل هایی کاملا متفاوتی در کن مواجه شده است باشد.

یکی از مخاطبان این فیلم در پست های توئیتری خود بیان کرد که تماشای صحنه شلیک به کودکان و کشتن آنها هنر و سرگرمی نیست. مخاطبی دیگر با شرم آور، متظاهر، تهوع آور و شکنجه آمیز خواندن این فیلم گفت که اصلا نباید چنین فیلمی ساخته می شد.

داستان فیلم «خانه ای که جک ساخت» راجع به یک قاتل سریالی با بازی «مت دیلون» است که کشتن دیگر را نوعی اثر هنری پیچیده میبیند. این فیلم به داستان زندگی این قاتل سریالی در یک برهه زمانی ۱۲ ساله می پردازد.

مخاطبان سالن نمایش کدام فیلم را ترک کردند؟

واژه های کلیدی: تصویر | نمایش | داستان | داستان | جشنواره | کارگردان | قاتل سریالی | جشنواره فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs