مذهب همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان

مذهب: همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آنجلینا جولی، قربانی آزار جنسی تهیه کننده هالیوود

واینستین یکی از حامیان مالی کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود. زن کلینتون در تصویر العمل گفت که از این واکنش

آنجلینا جولی، قربانی آزار جنسی تهیه کننده هالیوود

آنجلینا جولی، قربانی آزار جنسی تهیه کننده هالیوود

عبارات مهم : تصویر

واینستین یکی از حامیان مالی کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود. زن کلینتون در تصویر العمل گفت که از این واکنش‌ها «شوکه و منزجر» شده است هست.

ظاهرا ایراد اتهام آزار جنسی به هاروی واینستین، تهیه کننده هالیوود تمامی ندارد. بعد از اینکه نشریه آمریکایی نیویورک تایمز اتهاماتی علیه این تهیه کننده مشهور مطرح کرد نشریه نیویورکر نیز بیانات چند هنرپیشه هالیوودی را راجع به آزار و اذیت جنسی وی منتشر کرد.

به گزارش عصر کشور عزیزمان ایران به نقل از یورورنیوز، در پی این اظهارت جورجینا چاپمن، همسر واینستین واکنش‌ها شوهرش را «غیر قابل بخشش» خواند و گفت که وی را ترک می کند.

آنجلینا جولی، قربانی آزار جنسی تهیه کننده هالیوود

کوئینت پالترو و آنجلینا جولی از جمله مشهور ترین هنرپیشه های زنی هستند که مدعی شده است اند مورد آزار واینستین قرار گرفته اند. به گفته پالترو این تهیه کننده وی را که جهت ایفای نقش در فیلم «اما Emma » گزینش شده است بود به اتاقش در هتل فرا خوانده و خواسته بود او را ماساژ دهد.

آنجلینا جولی نیز با ارسال ایمیلی جهت نیویورک تایمز گفت که در سال ۱۹۹۸ هنگامی که ۲۲ ساله بود در اتاق هتل واینستین با او دیدار می کند و «وی به صورت غیرعادی» به آنجلینا جولی نزدیک می شود. زن جولی در توضیح این اتفاق می گوید: «من در جوانی تجربه خیلی بدی با هاروی واینستین داشتم به همین علت تصمیم گرفتم دیگر با او کار نکنم و به دیگران هم هشدار دهم.» وی در ادامه می افزاید: «این واکنش‌ها با زنان در هیچ شرایطی و در هیچ کشوری قابل قبول نیست.»

واینستین یکی از حامیان مالی کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود. زن کلینتون در تصویر العمل گفت که از این واکنش

طرح این اتهام ها در محافل سیاسی هم تصویر العمل گسترده داشت. واینستین یکی از حامیان مالی کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود. زن کلینتون در تصویر العمل گفت که از این واکنش‌ها «شوکه و منزجر» شده است هست. در برابر دونالد ترامپ، رقیب زن کلینتون در انتخابات گفت که از این اتهام ها «تعجب نکرده است.»

باراک اوباما، مدیر جمهوری پیشین آمریکا نیز منشتر شدن بیانیه ای گفت که وی و همسرش از شنیدن «افشاگری ها علیه هاروی واینستین مشمئز» شده است اند.

واژه های کلیدی: تصویر | کلینتون | هالیوود | انتخابات | تهیه کننده | آنجلینا جولی | هیلاری کلینتون | هنرپیشه هالیوود | انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs