مذهب همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان

مذهب: همراه اخلاقی امارات استقلال منصوریان علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی انتقاد پزشکیان از محدودیت‌های تازه جهت مدیر دولت اصلاحات

نایب رییس مجلس شورای اسلامی محدودیت‌های اخیر سیدمحمد خاتمی را باعث به هم زدن وحدت اجتماعی دانست و خواستار حل این عنوان از سوی دولت و شورای عالی امنیت ملی شد.&nb

انتقاد پزشکیان از محدودیت‌های تازه جهت مدیر دولت اصلاحات

انتقاد پزشکیان از محدودیت های تازه جهت مدیر دولت اصلاحات

عبارات مهم : امنیت

نایب رییس مجلس شورای اسلامی محدودیت های اخیر سیدمحمد خاتمی را باعث به هم زدن وحدت اجتماعی دانست و خواستار حل این عنوان از سوی دولت و شورای عالی امنیت ملی شد.

به گزارش ایسنا، مسعود پزشکیان در حاشیه جلسه علنی صبحگاه امروز (یکشنبه) مجلس در جمع خبرنگاران راجع به محدودیت های اخیر مدیر دولت اصلاحات گفت: قابل قبول نیست به کسی که ۲۲ میلیون رای داشته و زمانی مدیر جمهور بوده بگوییم نمی توانی در جلسات و مجامع حاضر شوی و از سویی هم بگوییم که ما دموکراسی و آزادی داریم و کشورهای دیگر را نقد کنیم.

انتقاد پزشکیان از محدودیت‌های تازه جهت مدیر دولت اصلاحات

وی افزود: نمی دانم با چه منطقی این کار انجام می شود. در عقل هم نمی گنجد. این کارها به ضرر اسلام، انقلاب و ضد وحدت است.

پزشکیان در ادامه خواستار حل این عنوان از سوی دولت و شورای عالی امنیت ملی شد و گفت: شنیدم که آقای مدیر جمهور هم به صورت کژدار و مریز چیزهایی گفتند و نمایندگان هم تذکراتی در این زمینه دادند و ما هم در هیات رئیسه مجلس بحث خواهیم کرد. واقعا آدم تعجب می کند آیا و با چه تحلیلی این کار را می کنند.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی محدودیت‌های اخیر سیدمحمد خاتمی را باعث به هم زدن وحدت اجتماعی دانست و خواستار حل این عنوان از سوی دولت و شورای عالی امنیت ملی شد.&nb

نائب مدیر مجلس ادامه داد: روندی که اکنون وجود دارد و چیزی که باعث به هم زدن وحدت اجتماعی می شود به نفع نظام و انقلاب و تمامیت کشور نیست. ما باید به جای وحشت از آمریکا از تفرقه درون بترسیم و به جای اینکه بترسیم کسی از بیرون جاسوسی کند، باید از این بترسیم که از درون وحدت و انسجام مان به هم بخورد. اگر ما متحد باشیم هیچ کس، هیچ غلطی نمی تواند بکند ولی اگر اختلاف داشته باشیم هر بلایی می توانند سر کشور بیاورند.

این عضو فراکسیون امید مجلس راجع به کارها کمیته حصر فراکسیون امید گفت: این عنوان را از سخنگوی کمیته بپرسید. قرار بود با آقای شمخانی جلسه ای داشته باشند ولی نمی دانم به کجا رسیده است.

وی در پاسخ به سوالی راجع به اینکه آیا محدودیت های اخیر جهت خاتمی مصوبه شورای عالی امنیت ملی بوده است مدعی شد: کاغذ و متنی ندارند، می ترسند این را نشان دهند. آنها از طرفی این کار را انجام دادند و از طرف دیگر جرات اینکه آن را مکتوب کنند ندارند، لیکن در تاریخ می ماند و بعد قضاوت می شود. جلوگیری از حضور فردی که مدیر جمهور بوده در مجالس عمومی آن هم در شرایطی که دم از آزادی و دموکراسی می زنیم قابل قبول نیست و البته امیدوارم این عنوان را تکذیب کنند.

انتقاد پزشکیان از محدودیت‌های تازه جهت مدیر دولت اصلاحات

پزشکیان با بیان اینکه این اقدام در ذهن مردم ایجاد پرسش می کند تصریح کرد: من که حاضرم در راه اسلام، انقلاب و اعتقادم همه چیزم را بدهم به سادگی نمی پذیرم که چنین کاری انجام شود و قطعا آن را غیر قابل قبول می دانم.

واژه های کلیدی: امنیت | انقلاب | محدودیت | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs